Elektronické zařízení pro vojenská vozidla

on

|

views

and

comments

Německá společnost Rheinmetall podepsala se společností Neways Electronics International (Neways) smlouvu o nákupu komunikačních komponent pro vojenská vozidla za 1,8 milionu eur. Celá zakázka se bude realizovat na Slovensku.

„High-tech komponenty od Neways se budou používat v různých vojenských vozidlech včetně vozů Boxer a Puma, které se vyrábějí ve spolupráci s průmyslem, zda Fuchs a Lynx. Tato vozidla jsou součástí různých mezinárodních programů,“ informoval Oliver Mittelsdorf, viceprezident Rheinmetall pro prodej .

Podle ředitele společnosti Neways Slovakia Petra Cibulky Neways je již 25 let zkušeným slovenským dodavatelem elektrotechnických služeb v oblastech osazování desek plošných spojů, montáží elektrických skříní a kabelových svazků. V Nové Dubnici má společnost dva provozy s výrobní plochou 8000 čtverečních metrů.

„Rheinmetall nás oslovil s otázkou, zda bychom dokázali podpořit jejich aktivity v regionu. Plány společnosti vytvořit na Slovensku silnou průmyslovou základnu zapadají do naší dlouhodobé růstové strategie, jelikož v současnosti plánujeme vytvoření nového výrobního závodu v Nové Dubnici s výrobní kapacitou 15.000 čtverečních metrů. Nový závod otevřeme v roce 2023,“ uvedl Cibulka.

Veřejně obchodovaná společnost Rheinmetall AG se sídlem v Düsseldorfu byla založena v roce 1889 a je jedním z předních světových dodavatelů vojenských systémů a vybavení. Zaměstnává 26.000 pracovníků, v loňském roce vygenerovala tržby ve výši 5,875 miliardy eur.

Společnost Neways je dodavatelem elektrotechnických služeb na mezinárodním trhu. Výrobky společnosti se používají v různých odvětvích průmyslu – v polovodičích, ve zdravotnictví či automobilovém průmyslu, ale také ve výrobě včetně obrany. Provozy má v Nizozemsku, Německu, České republice, na Slovensku, v Číně a Spojených státech amerických, zaměstnává 2700 pracovníků. Neways zaznamenala v roce 2020 čistý obrat ve výši 478,6 milionu eur.

Share this
Tags

Must-read

Vyberte si svého průvodce životem v podobě magického kamene

Mapa oblohy v den vašeho narození může mít údajně silný vliv na váš další život. Výrazně prý dokáže ovlivnit vaše schopnosti, obavy, silné stránky,...

Město vybudovalo nové osvětlení přechodů pro chodce

V Hurbanově v okrese Komárno bylo vybudováno nové osvětlení průchodů pro chodce na státní silnici I/64. Do užívání bylo předáno v polovině října, informovala...

Výrobní ceny ve Španělsku v září vzrostly nejvíce za téměř 44 let

Výrobní ceny ve Španělsku v září pokračovaly v růstu, přičemž dosáhly druhé největší tempo od začátku těchto statistik. Přispělo k tomu zejména zdražení energií,...
- Reklama -PR články

Recent articles

Další články z rubriky